Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2018-12-30
Konferencja Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych - HCC

Pierwsza edycja naszego spotkania przyciągnęła ponad 500 uczestników, którzy mogli wybierać w ofercie około 70 wykładów o zróżnicowanej, nawiązującej do nowych technologii tematyce. To ogromne zainteresowanie ze strony lekarzy, naukowców, inżynierów i przedstawicieli instytucji państwowych pokazało, że tematyka innowacji w schorzeniach sercowo-naczyniowych jest ważna, interesująca i należy ją poruszać.

Dzisiejsza medycyna wymaga od lekarzy nie tylko doskonałej znajomości standardów leczenia, ale także coraz częściej sprawnego poruszania się w świecie nowoczesnych technologii. Wiele z nich, także tych stosowanych przez nas na co dzień, znajduje również swoje zastosowania w procesie diagnostyki i leczenia.
Ze względu na różnorodność schorzeń, jak i ogromne zróżnicowanie w obrębie specjalizacji, kardiologia jest dziedziną otwartą na innowacyjne technologie oraz odkrywanie nowych możliwości ich stosowania na różnych etapach opieki nad chorym. Dostępne wytyczne postępowania, choć kompleksowe i nieustannie aktualizowane, wciąż wymagają uzupełnienia w pewnych obszarach, które mogą stanowić pole do zastosowania nowatorskich rozwiązań.

Dlatego też zapraszamy na II Konferencję „Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych", gdzie zaproszeni lekarze, naukowcy, biznesmeni oraz przedstawiciele instytucji kreujących politykę naukową, finansową i refundacyjną, takich jak Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Nauki, Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, Narodowy Fundusz Zdrowia będą wspólnie omawiać możliwości dalszego rozwoju innowacji w polskiej medycynie.

Zachęcamy wszystkich Państwa do aktywnego udziału w naszej Konferencji.

Do zobaczenia w Katowicach!

Kategoria wydarzenia:

Konferencje

Terminy wydarzenia

Organizator

Międzynarodoe Centrum Kongresowe

Nr telefonu: (32) 209 13 03 Pokaż numer
Adres e-mail: malgorzata.sklorz@ptwp.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal wyposazeniemedyczne.pl

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe