Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2016-09-17

Outsourcing IT

brak grafiki
Zasięg:
krajowy

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis wyposazeniemedyczne.pl

DENTALSERWIS.COM

Adres: PIŁSUDSKIEGO 21, 31-110 KRAKÓW
Nr telefonu: +48 601426733 Pokaż numer

DentalSerwis to innowacyjny projekt związany z szeroko pojętą tematyką outsourcing'u w branży IT. Wykorzystując wiedzę, własne know-how, zaplecze technologiczne, jak i duże doświadczenie, pomagamy skutecznie i sprawnie zarządzać placówkami medycznymi na terenie całego kraju.

Sam outsourcing oznacza dosłownie przeniesienie pewnych zasobów, jak i zadań z przedsiębiorstwa na zewnętrzne podmioty. W praktyce oznacza to lepszą, wydajniejszą pracę, więcej wolnego czasu dla przedsiębiorcy i duże oszczędności finansowe.

Prowadzisz gabinet stomatologiczny i chcesz się skupić na tym co potrafisz najlepiej, a i tak wszystko mieć pod kontrolą? Skorzystaj z obsługi outsourcing'owej IT dla gabinetów stomatologicznych.
Nasza misja to:

zagwarantowanie pełnego zaplecza technologicznego dla gabinetu stomatologicznego,
zapewnienie kompleksowej obsługi,
danie gwarancji bezawaryjność,
pomoc „na jeden telefon".

Wprowadzając usługę outsourcing'u IT dla każdego z gabinetów na starcie dokładamy wszelkich starań, aby cały projekt działał bezawaryjnie i po cięzkiej pracy związanej z rozpoczęciem usług zagwarantować minimalne ryzyko awaryjności.

Jeśli Twoim celem jest zająć się swoją profesją, a jednocześnie chcesz aby całe zaplecze działało bezawaryjnie, to dobrze trafiłeś. W ramach naszej usługi możemy Ci dodatkowo zaproponować:

audyt,
obsługę informatyczną,
pełne, nieodpłatne doradztwo,
dostarczenie sprzętu w atrakcyjnej cenie,
serwis sprzętu.

To nie wszystko. Nasza codzienna praca to m.in.:

serwis techniczny,
odzyskiwanie danych,
umowy serwisowe,
web serwis,
systemy bezpieczeństwa.

W ramach jednej umowy jesteśmy w stanie zaproponować Państwu obsługę:

systemów komputerowych,
systemów zabezpieczeń alarmowych, kontroli dostępu, monitoringu,
systemów komunikacji telefonicznej, VoIP,
oprogramowania naszych partnerów np. „Prodentis" firmy Infotel i innych,
systemów nagłośnienia oraz wizualizacji audio-video w gabinetach i poczekalniach.

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i pracujesz jesteśmy do Twojej dyspozycji. Obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. W przypadku konieczności osobistej wizyty, będziemy u Ciebie nawet w ten sam dzień. Podczas gdy my dajemy sprzęt i gwarancję jego obsługi, Ty możesz zająć się swoją pracą. Pamiętaj – dobrze zaplanowany i zrobiony gabinet funkcjonuje przy minimalnych kosztach miesięczych. Wykorzystując 25 – letnie doświadczenie, wcielamy w życie sprawdzone produkty, a usługi przez nas świadczone cieszą się dużym powodzeniem.

Zastanawiasz się, czy tego potrzebujesz? Pamiętaj, że cyfryzacja jest obecnie codziennością. Dodatkowo każdy sprzęt, taki jak chociażby tomograf, rentgen, lampy, to szereg urządzeń o bogatych właściwościach i możliwościach. DentalSerwis to sprawdzona marka, która doskonale orientuje się na polskim rynku usług stomatologicznych.

Myślisz, czy to jest dla Ciebie? Nasze rozwiązania zadedykowane są dla każdego, konkretnego stomatologa. Niezależnie czy prowadzisz kilka dużych placówek bogato wyposażonych lub jesteś początkującym przedsiębiorcą – stomatologiem, a może dopiero uruchamiasz swój pierwszy gabinet, to dla każdego z klientów mamy przygotowane sprawdzone rozwiązania, które po wstępnym rozeznaniu są jeszcze bardziej sprecyzowane i dedykowane konkretnemu gabinetowi.

Spokojna, bezpieczna praca i zero marnowania czasu. Komfort naszego rozwiązania polega na objęciu opieką wszystkich systemów, co pozwala za pomocą jednego połączenia telefonicznego lub przesłania informacji rozwiązać bieżące problemy.
Dodatkowo projektujemy i wykonujemy:

sieci zasilania elektrycznego,
sieci komputerowe, przewodowe i WiFi,
inteligentne systemy sterowania gabinetu: światło, dźwięk, obraz,
system bezpieczeństwa, alarm, dostęp do pomieszczeń na kartę lub brelok,
systemy monitoringu z dostępem do widoku kamer z telefonów iPhone oraz z systemem Android.

 

Dodaj plik...

Możesz skontaktować
się z firmą bezpośrednio
z poziomu tej strony.

Wystarczy, że skorzystasz
z powyższego formularza.

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe