empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2022-01-26
Sklep Promedyczny — profesjonalne wyposażenie szpitali, przychodni oraz gabinetów lekarskich

promedyczny.pl

Profesjonalne wyposażenie placówek medycznych ma ogromne znaczenie dla jakości świadczonych przez nich usług, a zatem dla zdrowia pacjentów. Dobrej jakości sprzęt i akcesoria są niezbędne do ratowania życia, diagnostyki i działań prewencyjnych. Warto zatem wiedzieć, jak wygląda profesjonalne wyposażenie szpitali, przychodni oraz gabinetów lekarskich i gdzie się je kupuje.

 

Pro Medyczny — internetowy sklep ze sprzętem medycznym

Sklep Promedyczny.pl oferuje najwyższej jakości wyposażenie placówek medycznych — szpitali, przychodni i gabinetów — jak i akcesoria oraz sprzęt medyczny do użytku domowego.

Firma funkcjonuje na rynku od 2001 roku, wciąż doskonaląc systemy internetowej sprzedaży. Autorska, zaawansowana aplikacja do zamówień zapewnia wygodne i bezpieczne zakupy online. Regularne badania zadowolenia klientów oraz system recenzji artykułów to z kolei skuteczne systemy kontroli jakości obsługi, jak i samego asortymentu.

Warto także podkreślić, że Pro Medyczny współpracuje z ponad 40 producentami i dostawcami sprzętu medycznego. Dostępne w sklepie wyposażenie szpitali, przychodni i gabinetów jest najwyższej klasy, spełnia niezbędne normy prawne, a przede wszystkim cieszy się uznaniem praktyków.

Zakup sprzętu medycznego przez internet jest wygodny i możliwy z każdego miejsca, o dowolnym czasie. Pro Medyczny dba o wysoką jakość obsługi klientów, a więc m.in. o szybką wysyłkę i sprawne procedury reklamacji.

Pro Medyczny jest zatem najlepszym wyborem dla osób szukających wyposażenia szpitali, przychodni czy gabinetów lekarskich, jak i sprzętu medycznego do użytku domowego.

 

Jak wybierać wyposażenie szpitali, przychodni oraz gabinetów medycznych?

Wyposażenie placówek medycznych należy wybierać uważnie, uwzględniając kilka kwestii.

Przede wszystkim liczy zgodność z wymogami i normami prawnymi. Wyposażenie szpitali, przychodni i gabinetów medycznych bezwzględnie powinno być opatrzone odpowiednimi certyfikatami poświadczającymi zgodność z przepisami polskimi i Unii Europejskiej.

Każdy profesjonalny sprzęt medyczny powinien też mieć dokładny opis i instrukcję. Znaleźć się tu powinny zasady prawidłowego użytkowania serwisowania i sterylizacji wyposażenia, a także — i to jest bardzo istotne — wyniki analiz ryzyka i oceny klinicznej.

Kolejna sprawa to jakość wyposażenia placówek medycznych. To oczywiste, że profesjonalny sprzęt medyczny powinien być jak najwyższej klasy. Powinien być zrobiony z dobrej jakości materiałów, części i podzespołów. Liczy się również projekt i jakość wykonania. Te elementy w sposób bezpośredni wpływają na trwałość, bezawaryjność oraz dokładność i funkcjonalność wyposażenia. Profesjonalny sprzęt medyczny powinien być również wygodny w użytkowaniu, a przede wszystkim bezpieczny dla pacjentów.

Poświadczeniem jakości wyposażenia szpitali, przychodni czy gabinetów medycznych są przede wszystkim opinie samych medyków i wynikająca z nich renoma producenta. Właśnie dlatego Pro Medyczny oferuje sprzęt uznanych marek o silnej pozycji na rynku, takich jak Riester, Eres Medical, Yeson, Sun, Astar, Tech-Med i wiele innych.

 

Podstawowe i specjalistyczne wyposażenie placówek medycznych w Pro Medyczny

Sklep Promedyczny.pl oferuje szeroki wybór sprzętu medycznego, diagnostycznego czy rehabilitacyjnego. W asortymencie znajdują się nie tylko urządzenia medyczne, ale również meble, wózki i podnośniki do transportu chorych, systemy kąpieli, wyposażenie łazienek, artykuły higieniczne, kosmetyki, środki dezynfekcyjne i wiele innych elementów niezbędnych w placówkach medycznych.

Autoklawy, artykuły higieniczne i dezynfekcyjne

Pro Medyczny oferuje m.in. sprzęt, akcesoria i artykuły dezynfekcyjne oraz higieniczne. Zapewniają one czystość i higienę, a zatem komfort i bezpieczeństwo pacjentów.

W ofercie sklepu znajdują się m.in. podkłady, ręczniki, prześcieradła i okrycia higieniczne niezbędne w każdym szpitalu, przychodni i gabinecie lekarskim. Dostępne są również płyny, piany i żele do dezynfekcji, chirurgicznego mycia rąk czy czyszczenia powierzchni.

Do dezynfekcji narzędzi medycznych, kosmetycznych i stomatologicznych oraz różnych akcesoriów i elementów wyposażenia służą autoklawy. To zaawansowane sterylizatory parowo-ciśnieniowe wykorzystywane do pełnej sterylizacji akcesoriów medycznych. Autoklawy w Pro Medyczny pochodzą od renomowanych producentów, wyróżniają się wysoką funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Dostępne są modele o różnych pojemnościach, opcjonalnie wyposażone dodatkowo w myjkę ultradźwiękową lub drukarkę.

 

Meble medyczne, łóżka szpitalne i rehabilitacyjne

Internetowy sklep Promedyczny.pl oferuje również wysokiej jakości meble medyczne. Kupić tu można m.in. funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu asystory stomatologiczne, stoliki i szafki przyłóżkowe, wózki oraz szafy medyczne.

W asortymencie są także fotele geriatryczne, ginekologiczne i zabiegowe o różnych funkcjach i zastosowaniu. Są tu również krzesła i taborety lekarskie, stanowiska do pobierania krwi, stoliki zabiegowe, parawany, schodki, kozetki czy leżanki.

Niezbędnym wyposażeniem szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich są także łóżka. Pro Medyczny to wyjątkowa oferta szpitalnych i rehabilitacyjnych łóżek o rozmaitych parametrach. Są tu łóżka dziecięce i dla dorosłych, drewniane i metalowe. Sklep oferuje także wyposażenie do łóżek — nie tylko materace różnego typu (np. antyodleżynowe), ale także uchwyty, drabinki i lejce do wstawania, statywy przyłóżkowe, barierki boczne czy ramy wyciągowe.

 

Sprzęt do fizykoterapii, rehabilitacji i kinezyterapii

Ważną kategorię wyposażenia placówek medycznych stanowi sprzęt rehabilitacyjny. W Pro Medyczny dostępny jest szeroki wybór urządzeń, przyrządów i akcesoriów wykorzystywanych m.in. w rehabilitacji, fizjoterapii czy kinezyterapii.

W ofercie znaleźć można profesjonalne, trwałe i bezpieczne akcesoria do ćwiczeń różnego rodzaju — drabinki, tablice, rotory itp. Dostępne są także krzesła, stoły, urządzenia i akcesoria do masażu, kształtki rehabilitacyjne, przyrządy do nauki chodzenia, stoły do pionizacji czy rehabilitacyjne fotele do ćwiczeń.

Na szczególną uwagę zasługują stoły rehabilitacyjne. To niezbędne wyposażenia każdej placówki oferującej masaże, ćwiczenia i zabiegi rehabilitacyjne. Wykorzystuje się je zatem nie tylko w szpitalach, przychodniach i gabinetach medycznych, ale również w salonach masażu, SPA itp.

Poszczególne stoły rehabilitacyjne mogą oferować różne opcje regulacji ułożenia poszczególnych części ciała, co wpływa na zakres możliwych do przeprowadzenia zabiegów i ćwiczeń. Regulacja może być ręczna, ale też elektryczna lub hydrauliczna, co wpływa na wygodę użytkowania sprzętu.

Niezależnie od modelu i konkretnych parametrów wszystkie stoły rehabilitacyjne w Pro Medyczny są wysokiej jakości. Pochodzą od takich producentów jak Juventas czy Tech-Med.

 

Inne elementy wyposażenia placówek medycznych

Pro Medyczny oferuje również inne elementy wyposażenia szpitali, przychodni i gabinetów medycznych. W sklepie dostępne są m.in. inhalatory, koncentratory tlenu, schodołazy i wózki transportowe, urządzenia terapeutyczne, zabiegowe, jak i diagnostyczne oraz liczne akcesoria nie tylko medyczne, ale też do gabinetów kosmetycznych, salonów masażu, SPA itp.

Sklep ro Medyczny to zatem wygodne i bezpieczne zakupy online oraz możliwość nabycia pełnego wyposażenia szpitali, przychodni lub gabinetów lekarskich w jednym miejscu.

Źródło:
promedyczny.pl