Pilot do stołu operacyjnego TRIUMPF MARS
Nr 1025666 z dnia 2026-09-01
Dzień dobry, interesuje mnie oferta na: pilota do stołu operacyjnego TRIUMPF MARS 2.02 . Nr REF pilota 1416569
- Termin składania ofert:
- 2026-09-08 2 dni
- Lokalizacja:
- podkarpackie
Wynajem aparatu do znieczulenia ogólnego
Nr 1025575 z dnia 2026-08-28 INFORMACJA ARCHIWALNA
Dzień dobry,
zwracam się z zapytaniem dotyczącym możliwości krótkoterminowego wynajmu aparatu do znieczulenia ogólnego wraz z monitorem pacjenta dla naszej placówki medycznej.
Sprzęt będzie wykorzystywany do przeprowadzania...
- Lokalizacja:
- śląskie
Wymiana dawkomierza w aparacie RTG RAD-PRO Stephnix
Nr 1025538 z dnia 2026-08-27 INFORMACJA ARCHIWALNA
Dzień dobry,
interesuje mnie oferta na:
wymianę dawkomierza w aparacie RTG RAD-PRO Stephnix w aparacie znajdującym się w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej
- Lokalizacja:
- mazowieckie
Stolik zabiegowy typu Mayo
Nr 1025519 z dnia 2026-08-26 INFORMACJA ARCHIWALNA
Dzień dobry,
zwracam się z zapytanie ofertowym:
1. Stolik zabiegowy typu Mayo
Parametry przybliżone:
• konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej odpornej na działanie środków dezynfekcyjnych
• blat...
- Lokalizacja:
- śląskie
Lodówka z monitoringiem temperatury
Nr 1025501 z dnia 2026-08-26 INFORMACJA ARCHIWALNA
Dzień dobry,
w związku z realizacją projektu w ramach programu FEnIKS POZ zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na dostawę lodówki z monitoringiem temperatury, zgodnie z załączonym zapytaniem ofertowym.
Szczegółowy...
- Lokalizacja:
- wielkopolskie
Holtery ciśnieniowe i EKG BTL z oprogramowaniem
Nr 1025297 z dnia 2026-08-19 INFORMACJA ARCHIWALNA
Szanowni Państwo,
Proszę o przygotowanie oferty na:
holtery ciśnieniowe oraz EKG firmy BTL do placówki POZ.
Proszę o ofertę na sprzęt wraz z oprogramowaniem.
- Lokalizacja:
- mazowieckie
Pulsoksymetr Fitfaith Technology
Nr 1025268 z dnia 2026-08-18 INFORMACJA ARCHIWALNA
Dzień dobry bardzo proszę o przesłanie oferty na urządzenie: Pulsoksymetr F380 z kompletem czujników dla noworodków, niemowląt i dzieci.
Jest to wymóg unijny, abyśmy przed zakupem urządzenia ze środków unijnych otrzymali pisemną ofertę.
- Lokalizacja:
- lubelskie
Dozowniki Hersill
Nr 1025067 z dnia 2026-08-11 INFORMACJA ARCHIWALNA
Szanowni Państwo,
Proszę o przygotowanie oferty na:
4 szt. dozownika Hersill Oxyll
- Lokalizacja:
- śląskie
Lodówka medyczna podblatowa
Nr 1025060 z dnia 2026-08-10 INFORMACJA ARCHIWALNA
Dzień Dobry,
W związku z realizacją zadania pn. „Przebudowa i nadbudowa Klinicznego Oddziału Intensywnej Terapii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu” zwracam się z prośbą o złożenie oferty :
- Lokalizacja:
- śląskie
Analizator Quintron
Nr 1025043 z dnia 2026-08-10 INFORMACJA ARCHIWALNA
Dzień dobry
Uprzejma prosba o pilną wycenę dla jednego z odziałów Enel-Med
Quintron Breathtracker SC 1szt.
- Lokalizacja:
- mazowieckie
Przenośny analizator hemoglobiny , paski testowe i pipety kapilarne
Nr 1024984 z dnia 2026-08-07 INFORMACJA ARCHIWALNA
Dzień dobry,
Uprzejmie proszę o ofertę na:
Przenośny analizator hemoglobiny AHR 100 (Nr art.: 148182) - 2 szt.
Paski testowe do hemoglobiny (Nr art.: 148183) - 8 opakowań
Pipety kapilarne AllTest (Nr art.: 148183) - 8...
- Lokalizacja:
- pomorskie
Autoklaw poziomy do apteki
Nr 1024953 z dnia 2026-08-06 INFORMACJA ARCHIWALNA
Dzień dobry,
szukamy autoklawu do apteki szpitalnej.
Przeznaczenie: sterylizowanie szkła, płynów i podłóż do receptur. Pojemność 23-40 litrów. Cykli dziennie: ~2. Największy element ma wysokość ~18cm. Najlepiej jakby nie wymagał...
- Lokalizacja:
- śląskie
Autoklaw 18 l
Nr 1024940 z dnia 2026-08-06 INFORMACJA ARCHIWALNA
Dzień dobry,
Proszę o wystawienie kilku ofert na autoklawy, najlepiej 18 litrowe.
Niestety mamy dość ograniczony budżet, ok. 20 000 zł.
- Lokalizacja:
- dolnośląskie
Akcesoria do aparatu Planmeca Intra i Pantomogram CS8100
Nr 1024873 z dnia 2026-08-04 INFORMACJA ARCHIWALNA
Proszę o ofertę na akcesoria do aparatów:
• Pozycjoner do klisz fosforowych roz. 2 ( zakładany na lampę) - aparat punktowy "Planmeca Intra"
• klisze fosforowe roz. 2 do skanera CS7600
• osłonki na klisze fosforowe roz. 2
• ...
- Lokalizacja:
- zachodniopomorskie
Wideolaryngoskop
Nr 1024803 z dnia 2026-08-03 INFORMACJA ARCHIWALNA
Dzień dobry
Proszę o przedstawienie ofert na:
Wideolaryngoskop z łyżkami jedno lub wielorazowymi
- Lokalizacja:
- dolnośląskie
Aparat KTG (kardiotokograf) z wózkiem jezdnym
Nr 1024753 z dnia 2026-07-31 INFORMACJA ARCHIWALNA
Dzień dobry,
zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie wyceny aparatu KTG (kardiotokografu) wraz z dedykowanym wózkiem jezdnym, zgodnego z wymaganiami technicznymi przedstawionymi w załączonej specyfikacji.
Przedmiotowa...
- Lokalizacja:
- małopolskie
Endoskop STORZ
Nr 1024660 z dnia 2026-07-27 INFORMACJA ARCHIWALNA
Dzień dobry,
Obecnie otwieramy nowe placówki weterynaryjne w Warszawie i jesteśmy zainteresowani zakupem endoskopu firmy STORZ.
Chcielibyśmy zapytać o możliwość nawiązania współpracy oraz otrzymania oferty obejmującej dostępne zestawy,...
- Lokalizacja:
- mazowieckie
Chłodziarka-lodówka na leki
Nr 1024662 z dnia 2026-07-27 INFORMACJA ARCHIWALNA
Dzień dobry
Szpital Nowowiejski zwraca się z prośbą o ofertę cenową na dostawę
chłodziarki-lodówki na leki o wymiarach ok 80 x60 x60
- Lokalizacja:
- mazowieckie
Wyposażenie medyczne dla podstawowej opieki zdrowotnej
Nr 1024624 z dnia 2026-07-27 INFORMACJA ARCHIWALNA
Dzień dobry,
realizujemy projekt grantowy FENiKS obejmujący zakup sprzętu medycznego dla placówki podstawowej opieki zdrowotnej.
W załączeniu przesyłamy zestawienie sprzętu wraz z wymaganiami technicznymi i funkcjonalnymi.
- Lokalizacja:
- mazowieckie
Lodówka z monitoringiem
Nr 1024625 z dnia 2026-07-27 INFORMACJA ARCHIWALNA
Dzień dobry,
w załączniku przesyłam zapytanie ofertowe dotyczące lodówki z monitoringiem, oraz pozostałe załączniki niezbędne do nawiązania współpracy.
Przedmiotem zamówienia jest: lodówka z monitoringiem temperatury,...
- Lokalizacja:
- wielkopolskie
Popularne marki
-
Anestezjologia i medycyna ogólna (58)
-
Chirurgia i endoskopia (28)
-
Radiologia, diagnostyka obrazowa (21)
-
Dermatologia (5)
-
Ginekologia, położnictwo, neonatologia (21)
-
Kardiologia (30)
-
Meble i infrastruktura (86)
-
Neurologia (2)
-
Okulistyka i optometria (4)
-
Optyka (0)
-
Otolaryngologia (4)
-
Pulmonologia i alergologia (17)
-
Ratownictwo medyczne (54)
-
Rehabilitacja (18)
-
Stomatologia (10)
-
Urologia i nefrologia (3)
-
Inne produkty i usługi branży medycznej (33)
- Wszystkie (302)
-
dolnośląskie (21)
-
kujawsko-pomorskie (18)
-
lubelskie (18)
-
lubuskie (7)
-
łódzkie (24)
-
małopolskie (24)
-
mazowieckie (59)
-
opolskie (6)
-
podkarpackie (14)
-
podlaskie (5)
-
pomorskie (15)
-
śląskie (48)
-
świętokrzyskie (11)
-
warmińsko-mazurskie (5)
-
wielkopolskie (14)
-
zachodniopomorskie (13)
Zapytaj o ofertę grupę odpowiednio dobranych firm z branży sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.
Wybierz dogodną dla siebie metodę złożenia zapytania:
Oddzwonimy
--LUB--
Szukasz dostawcy?
Poznaj najlepsze oferty
- Wypełniasz krótki formularz
- Przekazujemy Twoje zapytanie odpowiedniej grupie firm z branży sprzętu medycznego
- Porównujesz oferty i wybierasz najlepszą
Usługa jest bezpłatna