Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2022-12-19  |  Ostatnia aktualizacja: 2022-12-19
Najlepsze poduszki ergonomiczne - nasze opinie
Najlepsze poduszki ergonomiczne - nasze opinie

Poduszki ergonomiczne to optymalnie wyprofilowane wyroby, których celem jest zapewnienie kręgosłupowi solidnego podparcia w trakcie snu. Dostępne na rynku modele są wypełniane termoelastyczną lub lateksową pianką, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtu ciała użytkownika. A które poduszki ergonomiczne są najlepsze i kiedy warto się na nie zdecydować?

 

Ergonomiczne poduszki z funkcją zapamiętywania kształtu

Zdrowy sen jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Jeśli w nocy nie możesz spać i często się wiercisz, to rano Twoje ciało będzie obolałe i pozbawione energii. Poduszki ergonomiczne są tak zaprojektowane, aby umożliwić Ci szybkie zaśnięcie. Niektóre modele mają status wyrobu medycznego i są zrobione z pianki memory, która zapamiętuje kształt ciała użytkownika. Takie rozwiązanie znajdziesz na przykład w produktach firmy Dr Sapporo. Wspomniane wyroby są szczególnie polecane przy przewlekłych schorzeniach kręgosłupa i różnego rodzaju bólach o nieustalonym pochodzeniu. Poduszki Dr Sapporo od dlapacjenta.pl są przeznaczone do spania na boku, plecach oraz brzuchu i odznaczają się ponadprzeciętną jakością. 

 

Ergonomiczne poduszki z regulacją wysokości

Jeśli szukasz ergonomicznej poduszki, którą z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb, to wybierz model z regulacją wysokości. Produkty marki VALDE są wykonane z pianki Viscoelastic memory foam i pianki wysoko sprężystej. Poduszki VALDE charakteryzują się uniwersalnym kształtem i są przeznaczone do spania na boku. Ten innowacyjny model został wyposażony w podkładkę regulacyjną, dzięki której użytkownik może wygodnie dopasować jego wysokość do swoich preferencji. Ponadto poduszki VALDE to produkt, który jest dostępny w trzech stopniach twardości i może być stosowany zarówno przez dorosłych, jak i młodzież. Wspomniany wyrób możesz zamówić także w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych, a jego cena jest bardzo przystępna.

 

Ergonomiczne poduszki dla dzieci

Ergonomiczne poduszki mające status wyrobu medycznego są często polecane przez lekarzy i rehabilitantów do stosowania w trakcie długotrwałego leczenia. Produkty dla najmłodszych muszą mieć odpowiedni kształt i wielkość, by dobrze zabezpieczyły kręgosłup dziecka. Nowoczesne poduszki ortopedyczne do spania dla dzieci wykonuje się z miękkiego w dotyku materiału. Poszczególne modele wyglądem mogą przypominać krokodyla, żyrafę, biedronkę lub żabę. Wszystko po to, aby dziecko polubiło swoją nową poduszkę i chętnie z niej korzystało. Taki produkt powinien być także odporny na odkształcenia, łatwy w pielęgnacji i musi mieć właściwości hipoalergiczne. Regularne stosowanie poduszek ortopedycznych do spania dla dzieci może szybko przynieść zadowalające rezultaty, dzięki czemu rano dziecko będzie się budziło wypoczęte.

Ergonomiczne poduszki od renomowanych producentów są w pełni bezpieczne i mogą w krótkim czasie znacząco podnieść jakość snu. Dobrze dopasowany model skutecznie ochroni Twój kręgosłup przed przeciążeniami i sprawi, że w spokoju prześpisz całą noc. Ponadto takie produkty są wyjątkowo trwałe, starannie wykończone i estetyczne.

 

Kategoria komunikatu:

Porady i ciekawostki branżowe

Źródło:
dlapacjenta.pl
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także