empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2023-03-10  |  Ostatnia aktualizacja: 2023-03-10
W czym może pomóc rehabilitacja stomatologiczna?
główne_.jpg
główne_.jpg

Rehabilitacja stomatologiczna to proces, który obejmuje szeroki zakres istniejących problemów stomatologicznych lub jamy ustnej. Dzięki kompleksowemu badaniu i diagnostyce estetycznej lekarz zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie w oparciu o Twój problem. Rehabilitacja stomatologiczna może całkowicie zmienić Twój uśmiech. Może również zapobiegać przyszłym problemom stomatologicznym i pomóc w uzyskaniu doskonałego zdrowia jamy ustnej.

W czym może pomóc rehabilitacja stomatologiczna?

Rehabilitacja stomatologiczna (https://reha-kfz.pl/uslugi/rehabilitacja-stomatologiczna/) na pełną skalę wymaga dogłębnej oceny zębów, dziąseł, mięśni i stawów szczękowych pacjenta. Osiąga się to podczas kompleksowego badania stomatologicznego, które obejmie pełną diagnozę estetyczną. Podczas tego badania lekarz oceni aktualny stan zęba i przejrzy historię choroby, w tym wszelkie zmiany stylu życia. Różne plany leczenia:
- Implanty
- Klejenie
- Pielęgnacja przyzębia
- Konturowanie
- Licówki
- Terapia dziąseł
- Protezy stałe częściowe i pełne
- Leczenie kanałowe
- Ortodoncja
- Korony i mosty dentystyczne

Korzyści z rehabilitacji stomatologicznej

Zapewnia szereg korzyści, w tym:
- Poprawa zdrowia jamy ustnej
- Lepszy uśmiech
- Większa pewność siebie
- Możliwość cieszenia się większą ilością żywności

Plany rehabilitacji jamy ustnej są dostosowane do każdego pacjenta. W związku z tym Twój plan będzie inny niż ktokolwiek inny. Opracowujemy plany leczenia, które odpowiadają Twoim unikalnym potrzebom i uwzględniają Twoje cele związane ze stylem życia i uśmiechem.

Jak to się robi?

Twój plan zaczyna się od wstępnej oceny w celu określenia potrzeb w zakresie zdrowia jamy ustnej. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzimy dogłębne badanie, a także zostają wykonane zdjęcia rentgenowskie, zdjęcia i pomiary jamy ustnej. Jeśli potrzebujesz koron lub mostów, można również wziąć formę dotkniętych zębów. Ta ocena pozwoli w odpowiedni sposób opracować plan rehabilitacji opracowany specjalnie dla Ciebie. Następnie zostanie omówiony ten plan, który prawdopodobnie odbędzie się w trakcie kilku następnych wizyt.

O tym należy pamiętać!

Wybielanie zębów – Podczas zabiegu dentysta estetyczny nakłada na zęby środek wybielający na bazie nadtlenku. W zależności od stopnia przebarwień można osiągnąć znakomite rezultaty podczas jednej lub dwóch wizyt. Pamiętaj jednak, że wybielanie zębów nie zastępuje czyszczenia; Nadal musisz często szczotkować i nitkować.

Klejenie licówek – substancja jest następnie utwardzana pod intensywnym światłem. Licówki, z drugiej strony, to cienkie nakładki, zwykle wykonane z tworzywa sztucznego, które są pokryte zębami, aby nadać im bardziej jednolity kolor i kształt.

Niewidoczne aparaty ortodontyczne – Te przezroczyste, wykonane na zamówienie nakładki są specjalnie ukształtowane tak, aby pasowały do ust, a dentysta estetyczny będzie je kształtował mniej więcej co dwa tygodnie, aby stopniowo przesuwać zęby do wyrównania.

Implanty dentystyczne - brakujący ząb może być frustrującym źródłem zakłopotania i może sprawić, że nie będziesz mieć pewności, czy w ogóle pokażesz swoje perłowe białka. Implanty dentystyczne są naturalnie wyglądającym długoterminowym rozwiązaniem dla brakujących zębów.

Kategoria komunikatu:

Inne

Źródło:
Materiał nadesłany do redakcji
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także