Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2020-06-16
Sterylizator powietrza, sterylizatory tunelowe UV-C

Tunelowy sterylizator powietrza UV-C to niezawodna czystość wokół Ciebie. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu możesz zapomnieć o cząsteczkach smogu, mikroorganizmach oraz lotnych związkach chemicznych.

W dzisiejszych czasach oraz częściej stawiamy na bezpieczeństwo oraz sterylność w naszych pomieszczeniach, a ten produkt spełni wszelkie oczekiwania. Wychodząc na dwór wdychamy wiele zanieczyszczeń, które mogą źle wpłynąć na nasze zdrowie. Pozwólmy, aby nasz dom czy miejsce pracy było dla nas azylem, wolnym od zanieczyszczeń.

Innowacja w zakresie oczyszczania powietrza

Sterylizator umieścić możemy niemal wszędzie. W pomieszczeniach swojego mieszkania, domu, w salonach medycyny estetycznej, kosmetycznych, fryzjerskich czy nawet w szkołach lub różnego rodzaju sklepach. Nasz produkt znajdzie zastosowanie w szpitalach, przychodniach lekarskich, w laboratoriach - czyli w miejscach wymagających nienagannej czystości, gdzie dezynfekcja oraz ochrona musi być postawiona na najwyższym poziomie.

Jest to również świetne rozwiązanie dla alergików czy dla małych dzieci. Urządzenie pozwala na niesamowity komfort życia i pełną świadomość oddychania powietrzem, które nie zagraża nam w żaden sposób.

sterylizator-tunelowy
sterylizator-tunelowy

Źródło zdjęcia: https://medikapoland.pl/pl/content/142-sterylizatory-powietrza-sterylizator-tulenowy

Technologia połączona z estetycznym wyglądem

Sterylizator powietrza MediClean został zaprojektowany tak, aby wpasował się w charakter każdego pomieszczenia. Dostępna w dwóch kolorach, białym i czarnym, elegancka i ultranowoczesna bryła to dobrze prezentujący się dodatek do wystroju wnętrz.

Obudowa o wysokiej wytrzymałości to niesamowita zaleta urządzenia, dzięki której może być ono zastosowane w wielu miejscach. Została wykonana z materiału Corian®, który świetnie połączono z elementami pomalowanymi proszkowo, tworząc unikatowy i jedyny w swoim rodzaju produkt.

Oczyszczanie promieniami UV-C

Jak działa nasz sterylizator? Powietrze przepływa przez otwory znajdujące się w produkcie, gdzie zostaje ono naświetlone promieniami UV-C. Dzięki temu zabiegowi wszelkie mikroorganizmy, takie jak grzyby, pleśń czy bakterie zostają wyeliminowane i w rezultacie otrzymujemy powietrze o nowej, lepszej jakości. Mikroorganizmy przy procesie oczyszczania zostają pozbawione swojego materiału genetycznego, co zapewnia skuteczność naszej maszyny.

Nasze urządzenie posiada najskuteczniejszą, dezynfekującą długość fali, która wynosi aż 253,7 nm. Najwyższą technologię zapewniają także filtry węglowe oraz napromienniki UV-C, które nie mają sobie równych i zostały idealnie dobrane do naszego sterylizatora.

Kupując sterylizator powietrza nie musimy się także martwić o produkty podezynfekcyjne. Dzięki naszemu naświetlaniu wysokiej klasy, produkty te nie istnieją.

Bezpieczeństwo dla naszego otoczenia

Proces naświetlania promieniami UV-C jest całkowicie bezpieczny dla ludzi. Bez żadnych obaw możemy przebywać obok działającego urządzenia, ponieważ cały przebieg zachodzi wewnątrz sterylizatora. Do tego także jest on niezwykle energooszczędny, dlatego świeżym i czystym powietrzem możemy bez zmartwień cieszyć się na okrągło.

Parametry urządzenia

Nasze urządzenie zapewnia aż 9000 h pracy i 30 miesięcy gwarancji. Najwyższa technologia pozwala nam na to, aby nasi klienci korzystali z najlepszych produktów i cieszyli się nimi przez długie lata. Moc urządzenia wynosi 68W, a hałas to tylko 40db, co można porównać do normalnej rozmowy pomiędzy dwoma osobami. Sterylizator zatem nie będzie nam przeszkadzał w codziennych czynnościach i niespostrzeżenie będzie odbywał swoją pracę. Całość produkowana jest w Polsce.

Odkrycie wśród liderów sterylizatorów

Sterylizator tunelowy MediClean stworzony został przez firmę Medika, która na swoim koncie ma już wiele sukcesów. Zaufanie i bezpieczeństwo dla środowiska przyniosło ogromny sukces i wiele wynalazków, które znajdują zastosowanie nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Firma Medika jest po to, aby nieść pomoc w nowoczesny oraz dynamiczny sposób.

Zdobycie m.in. Laura Konsumenta roku 2017, odznaczenie Dobrej Marki 2017, a także Innowacji LNE przyszło z ogromem pracy i wysokiej jakości produktów.  

sterylizatory-powietrza
sterylizatory-powietrza

Źródło: https://medikapoland.pl/pl/38-sterylizator-tunelowy-uv-c

 

Autor:
Medika Poland
Źródło:
Medika Poland

Czytaj także