empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2024-05-23
Szkolenia

Optident to nie tylko sprzedaż, serwis i montaż. Optident to w równym stopniu edukacja. Doskonale sobie zdajemy sprawę z tego, że w świecie nowych technologii można się czasem zagubić. Nie każdy ma też czas by śledzić wszystkie nowinki techniczne. Z drugiej strony rozumiemy też, że praca lekarza to nieustanne kształcenie. Przygotowaliśmy szeroki wachlarz szkoleń i wykładów: szkolenia CAD/CAM, szkolenia endodoncja, szkolenia ortodoncja, szkolenia z obsługi sprzętu Carestream.

w ofercie:

Szkolenia stacjonarne zorganizowane m.in z zakresu skanerów wewnątrzusntych:

W trakcie 5 godzinnego szkolenia praktycznego postaramy się pokazać techniki pozwalające na dokładne i szybkie skanowanie. Nieszablonowo skorzystamy z narzędzi, które oferuje program. Każdy uczestnik kursu wykona skany w trybie ortodontycznym/diagnostycznym, protetycznym oraz implantologicznym. Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości omawiając każdy skan i sposób skanowania. Poczuj się pewnie podczas codziennej pracy ze skanerem wewnątrzustnym.

Szkolenia indywidualne: 

Ten rodzaj szkoleń rekomendujemy w pierwszej kolejności. Indywidulane konsultacje w małych grupach o tematyce wcześniej umówionej ze szkolonym personelem. Salony Optident w Warszawie i Wrocławiu są wyposażone w robocze stanowiska szkoleniowe oraz skalibrowany sprzęt medyczny. Nasi trenerzy to profesjonaliści o bardzo dużym doświadczeniu. Możecie być pewni, że w naszym Centrum Szkoleniowym otrzymacie praktyczną wiedzę, której nie zdobylibyście nigdzie indziej. Efektywna obsługa aparatów wnosi więcej rentowności i pomaga obniżyć koszty. Inżynierowie korzystają z własnego doświadczenia i zaobserwowanych rozwiązań.

Webinary + archiwum 

Kongres CAD/CAM

Od lat współpracujemy ze znakomitymi specjalistami z Polski i zagranicy. Szkolenia i kursy organizujemy w wielu miastach na terenie całej Polski. Co więcej nasi specjaliści chętnie spotkają się z lekarzami w gabinetach na indywidualnych spotkaniach. Przez okrągły rok organizujemy również szkolenia stomatologiczne z różnych dziedzin w naszych salonach firmowych we Wrocławiu i Warszawie.

Rejestracja

https://optident.pl/szkolenia/ 

Autor:
Optident
Źródło:
https://optident.pl/szkolenia/
Dodał:
Optident Sp. z o. o.

Czytaj także